937fm
Αρχική » Αθλητισμός » Κλήρωσε για Αίολο Αστακού – Το πρόγραμμα στον Βορρά της Β’ Εθνικής
Κλήρωσε για Αίολο Αστακού – Το πρόγραμμα στον Βορρά της Β’ Εθνικής

Κλήρωσε για Αίολο Αστακού – Το πρόγραμμα στον Βορρά της Β’ Εθνικής

 

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση για τον Όμιλο του Βορρά στη Β’ Εθνική.Δείτε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα του Αίολου Αστακού και του ΑΟ Αγρινίουτης σεζόν 2015-2016. Το πρωτάθλημα αρχίζει στις 4 Οκτωβρίου 2015.

Επίσης κατά την διάρκεια της κλήρωσης που έγινε σήμερα Δευτέρα 31/08/2015 στην αίθουσα Διαλέξεων του ΕΓ ΜΙΚΡΑΣ στην Θεσσαλονίκη, βραβεύτηκε από την ΕΟΚ, ο Αίολος Αστακού για την άνοδο του στη Β΄ Εθνική (κατέκτησε την 2η θέση στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής 2014-2015).

Αναλυτικά:

Το πρόγραμμα στον Βορρά της Β’ Εθνικής

1η Αγωνιστική – 04/10/15

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΓΣΛ 1928

ΑΕΛ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

2η Αγωνιστική – 11/10/15

ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΓΣΛ 1928 – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. – ΑΕΛ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ…..

3η Αγωνιστική – 18/10/15

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΓΣΛ 1928

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.

ΑΕΛ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

4η Αγωνιστική – 25/10/15

ΓΣΛ 1928 – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΕΛ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

5η Αγωνιστική – 01/11/15

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΑΕΛ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΓΣΛ 1928

6η Αγωνιστική – 08/11/15

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΕΛ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

ΓΣΛ 1928 – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

7η Αγωνιστική – 15/11/15

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΕΛ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΣΛ 1928

ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

8η Αγωνιστική – 22/11/15

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΑΕΛ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΓΣΛ 1928

9η Αγωνιστική – 29/11/15

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΑΕΛ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΓΣΛ 1928 – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.

10η Αγωνιστική – 06/12/15

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΕΛ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΓΣΛ 1928

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

11η Αγωνιστική – 13/12/15

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΕΛ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.

ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΓΣΛ 1928 – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

12η Αγωνιστική – 20/12/15

ΑΕΛ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ

Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΣΛ 1928

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.

13η Αγωνιστική – 10/01/16

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΑΕΛ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΓΣΛ 1928 – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

14η Αγωνιστική – 17/01/16

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

ΑΕΛ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΣΛ 1928

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

15η Αγωνιστική – 24/01/16

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΓΣΛ 1928 – ΑΕΛ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

16η Αγωνιστική – 31/01/16

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ

ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΓΣΛ 1928 – Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΕΛ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

17η Αγωνιστική – 07/02/16

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣΛ 1928

Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΕΛ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

18η Αγωνιστική – 14/02/16

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ

ΓΣΛ 1928 – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. – Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΕΛ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

19η Αγωνιστική – 21/02/16

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΓΣΛ 1928

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.

Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΑΕΛ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

20η Αγωνιστική – 28/02/16

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΕΛ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΓΣΛ 1928 – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

21η Αγωνιστική – 06/03/16

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΑΕΛ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΓΣΛ 1928

22η Αγωνιστική – 12/03/16 

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΕΛ

ΓΣΛ 1928 – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

23η Αγωνιστική – 20/03/16

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΕΛ

ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.

ΓΣΛ 1928 – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

24η Αγωνιστική – 27/03/16

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΕΛ – Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. – ΓΣΛ 1928

25η Αγωνιστική – 03/04/16

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΛ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΓΣΛ 1928 – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.

26η Αγωνιστική – 10/04/16

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ

ΑΕΛ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΓΣΛ 1928

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

27η Αγωνιστική – 17/04/16

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΕΛ

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΓΣΛ 1928 – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

28η Αγωνιστική – 24/04/16 

Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΑΕΛ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΓΣΛ 1928

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.

29η Αγωνιστική – 08/05/16

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΛ

ΓΣΛ 1928 – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

30η Αγωνιστική – 15/05/16

ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

Ε.Α.Κ. ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΑΕΛ – ΓΣΛ 1928

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

http://xiromeronews.blogspot.gr/