Η  Ε.Ε.Τ.Ε.Μ. Αιτωλοακαρνανίας  ανακοινώνει  ότι, οι  εκλογές  Ε.Ε.Τ.Ε.Μ.  2017  θα διεξαχθούν την:

Κυριακή 2 Απριλίου 2017  ώρα  9:30 π.μ.  μέχρι 8:00 μ.μ., και

Δευτέρα 3 Απριλίου 2017  ώρα  11:30 μ.μ.  μέχρι 8:00 μ.μ.

στα Γραφεία της Ομοσπονδίας Επαγγελματιών, Βιοτεχνών και Εμπόρων Αιτωλοακαρνανίας στο Αγρίνιο, Μπαϊμπά 27 (4ος Όροφος), για την ανάδειξη:

  1.  Της Διοικούσας Επιτροπής Ν. Τ.  Αιτωλοακαρνανίας
  2.  Της Νομαρχιακής Εξελεγκτικής Επιτροπής
  3.  Των εκπροσώπων μας στο Συνέδριο
  4.  Της Κεντρικής Διοικούσας Επιτροπής
  5.  Της Κεντρικής Εξελεγκτικής Επιτροπής
  6.  Του Πειθαρχικού Συμβουλίου

 

και  καλεί τους συναδέλφους-σσες, Πτυχιούχοι Μηχανικοί Τεχνολογικής Εκπαίδευσης – μέλη της  Ε. Ε. Τ. Ε. Μ.  Αιτωλοακαρνανίας, όπως  προσέλθουν για να ψηφίσουν.

 

Η  Τοπική  Εφορευτική  Επιτροπή  Ε.Ε.Τ.Ε.Μ.  Αιτωλοακαρνανίας, η οποία αποτελείται  από  τους

 

  1. Γελαδέρης  Κωνσταντίνος
  2. Μαντζαφίνης  Δημήτριος
  3. Τσάμπος  Ιωάννης
  4. Λιαροκάπης  Άρης
  5. Παλιούρας  Χρήστος

 

ενημερώνει  τα  μέλη, ότι,

 

για  τις  εκλογές   Ε.Ε.Τ.Ε.Μ.  2017, έχουν δηλώσει  υποψηφιότητα  οι εξής  συνδυασμοί:

 

Α. ¨ΕΝΟΤΗΤΑ¨ ΠΤΥΧΙΟΥΧΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  Τ.Ε. ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

 

Α. Υποψήφιοι  για  την  Διοικούσα  Επιτροπή                          

 

  1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του Παναγιώτη, Ηλεκτρολόγος,

 

  1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΛΑΤΩΝ-ΑΛΚΗΣ του Νικολάου, Ηλεκτρολόγος,

 

  1. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του Σάββα, Μηχανολόγος-ΑΣΠΑΙΤΕ,

 

  1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Δημητρίου, Γεωπληροφορικής & Τοπογραφίας,

 

  1. ΔΡΟΣΟΣ  ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ  του Γεωργίου, Πολιτικός  Έργων Υποδομής,

 

  1. ΖΑΜΠΑΡΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου, Πολιτικός Δομικών Έργων,

 

  1. ΚΑΛΛΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου, Ηλεκτρολόγος,

 

  1. ΚΑΜΠΟΣΙΩΡΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου, Πολιτικός Δομικών Έργων,

 

  1. ΚΑΤΣΙΝΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του Αντωνίου, Πολιτικός Δομικών Έργων,

 

  1. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σπυρίδων, Πολιτικός  Έργων Υποδομής,

 

  1. ΚΟΛΙΤΣΙΔΑ  ΗΡΩ του Φωτίου, Μηχανολόγος,

 

  1. ΚΟΝΔΥΛΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη, Ηλεκτρολόγος,

 

  1. ΚΟΤΣΑΛΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ του Αθανασίου, Πολιτικός Δομικών Έργων,

 

  1. ΚΟΥΡΛΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ευαγγέλου, Πολιτικός  Έργων Υποδομής,

 

  1. ΛΑΖΑΡΙΝΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Λάμπρου, Αυτοματισμού,

 

  1. ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ   ΘΕΟΔΩΡΟΣ  του Παναγιώτη, Τοπογράφος,

 

  1. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του Σωτηρίου, Μηχανολόγος,

 

  1. ΜΠΡΑΖΙΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του Νικολάου, Ηλεκτρολόγος,

 

  1. ΜΠΑΡΠΟΥΤΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ιωάννη, Πολιτικός Δομικών Έργων,

 

  1. ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του Τριαντάφυλλου, Ηλεκτρολόγος,

 

  1. ΝΙΚΟΛΕΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του Αναστασίου, Τοπογράφος,

 

  1. ΝΤΖΙΜΑΝΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ  του Φωτίου, Πολιτικός  Έργων Υποδομής,

 

  1. ΠΑΝΤΑΖΗΣ  ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ  του Βασιλείου, Μηχανολόγος,

 

  1. ΣΕΛΙΜΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του Ανδρέα, Ηλεκτρολόγος,

 

  1. ΣΕΡΙΦΗ  ΕΛΕΝΗ  του Κωνσταντίνου, Ηλεκτρολόγος,

 

  1. ΣΙΔΕΡΗ  ΕΛΕΝΗ  του Παγκράτιου, Πολιτικός Δομικών Έργων,

 

  1. ΣΠΑΝΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του Γεωργίου, Ηλεκτρολόγος,

 

  1. ΤΑΣΟΥΛΗΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ  του Εμμανουήλ, Πολιτικός Δομικών Έργων-ΑΣΠΑΙΤΕ,

 

  1. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του Αθανασίου, Ηλεκτρολόγος,

 

  1. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του Δημητρίου, Πολιτικός  Έργων Υποδομής,

 

Β.  Υποψήφιοι  για  την   Εξελεγκτική   Επιτροπή                    

 

  1. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΙΟΥΛΙΟΣ του Αιμίλιου, Πολιτικός Δομικ Έργων-ΑΣΠΑΙΤΕ

 

  1. ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ  ΛΕΩΝΙΔΑΣ  του Λάμπρου, Μηχανολόγος,

 

  1. ΜΠΑΡΠΑΓΙΑΝΝΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του Βασιλείου, Πολιτικός Δομικών Έργων,

 

  1. ΣΚΑΛΙΩΤΗΣ  ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣ  του Θεόδωρου, Πολιτικός Δομικών Έργων,

 

  1. ΤΡΙΚΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του Χρήστου, Πολιτικός  Έργων Υποδομής,

 

  1. ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του Ανδρέα, Ηλεκτρολόγος,

 

Γ.    Υποψήφιοι  για  το  Συνέδριο                         

 

  1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του Παναγιώτη, Ηλεκτρολόγος,

 

  1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΛΑΤΩΝ-ΑΛΚΗΣ του Νικολάου, Ηλεκτρολόγος,

 

  1. ΓΕΛΑΔΕΡΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του Βασιλείου, Ηλεκτρολόγος,

 

  1. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του Σάββα, Μηχανολόγος-ΑΣΠΑΙΤΕ,

 

  1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Δημητρίου, Γεωπληροφορικής & Τοπογραφίας,

 

  1. ΔΡΟΣΟΣ  ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ  του Γεωργίου, Πολιτικός  Έργων Υποδομής,

 

  1. ΖΑΜΠΑΡΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου, Πολιτικός Δομικών Έργων,

 

  1. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΙΟΥΛΙΟΣ του Αιμίλιου, Πολιτικός Δομικ Έργων-ΑΣΠΑΙΤΕ,

 

  1. ΚΑΛΛΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου, Ηλεκτρολόγος,

 

  1. ΚΑΜΠΟΣΙΩΡΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου, Πολιτικός Δομικών Έργων,

 

  1. ΚΑΤΣΙΝΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του Αντωνίου, Πολιτικός Δομικών Έργων,

 

  1. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σπυρίδων, Πολιτικός  Έργων Υποδομής,

 

  1. ΚΟΛΙΤΣΙΔΑ  ΗΡΩ του Φωτίου, Μηχανολόγος,

 

  1. ΚΟΝΔΥΛΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη, Ηλεκτρολόγος,

 

  1. ΚΟΤΣΑΛΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ του Αθανασίου, Πολιτικός Δομικών Έργων,

 

  1. ΚΟΥΡΛΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ευαγγέλου, Πολιτικός  Έργων Υποδομής,

 

  1. ΛΑΖΑΡΙΝΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Λάμπρου, Αυτοματισμού,

 

  1. ΛΙΑΡΟΚΑΠΗΣ  ΑΡΗΣ του Βασιλείου, Μηχανολόγος,

 

  1. ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ   ΘΕΟΔΩΡΟΣ  του Παναγιώτη, Τοπογράφος,

 

  1. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του Σωτηρίου, Μηχανολόγος,

 

  1. ΜΑΝΤΖΑΦΙΝΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου, Ηλεκτρολόγος,

 

  1. ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ  ΛΕΩΝΙΔΑΣ  του Λάμπρου, Μηχανολόγος

 

  1. ΜΠΑΡΠΑΓΙΑΝΝΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του Βασιλείου, Πολιτικός Δομικών Έργων,

 

  1. ΜΠΑΡΠΟΥΤΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ιωάννη, Πολιτικός Δομικών Έργων,

 

  1. ΜΠΡΑΖΙΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του Νικολάου, Ηλεκτρολόγος,

 

  1. ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του Τριαντάφυλλου, Ηλεκτρολόγος,

 

  1. ΝΙΚΟΛΕΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του Αναστασίου, Τοπογράφος,

 

  1. ΝΤΖΙΜΑΝΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ  του Φωτίου, Πολιτικός  Έργων Υποδομής,

 

  1. ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ του Αθανασίου, Μηχανολόγος,

 

  1. ΠΑΝΤΑΖΗΣ  ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ  του Βασιλείου, Μηχανολόγος,

 

  1. ΣΕΛΙΜΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του Ανδρέα, Ηλεκτρολόγος,

 

  1. ΣΕΡΙΦΗ  ΕΛΕΝΗ  του Κωνσταντίνου, Ηλεκτρολόγος,

 

  1. ΣΙΔΕΡΗ  ΕΛΕΝΗ  του Παγκράτιου, Πολιτικός Δομικών Έργων,

 

  1. ΣΚΑΛΙΩΤΗΣ  ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣ  του Θεόδωρου, Πολιτικός Δομικών Έργων,

 

  1. ΣΠΑΝΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του Γεωργίου, Ηλεκτρολόγος,

 

  1. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του Αθανασίου, Ηλεκτρολόγος,

 

  1. ΤΑΣΟΥΛΗΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ  του Εμμανουήλ, Πολιτικός Δομικών Έργων-ΑΣΠΑΙΤΕ,

 

  1. ΤΡΙΚΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του Χρήστου, Πολιτικός  Έργων Υποδομής,

 

  1. ΤΣΑΜΠΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευαγγέλου, Μηχανολόγος,

 

  1. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του Δημητρίου, Πολιτικός  Έργων Υποδομής,

 

  1. ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του Ανδρέα, Ηλεκτρολόγος,

 

Β. ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ  ΚΙΝΗΣΗΜΗΧΑΝΙΚΩΝ   Τ. Ε.   ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

 

Α. Υποψήφιοι  για  την  Διοικούσα  Επιτροπή                          

 

  1. ΒΛΑΧΟΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Κωνσταντίνου, Πολιτικός Δομικών Έργων,

 

  1. ΚΑΓΚΑΔΗΣ  ΣΩΤΗΡΙΟΣ-ΙΑΣΩΝ του Δημητρίου, Ηλεκτρολόγος,

 

  1. ΚΑΧΡΙΜΑΝΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ανδρέα, Πολιτικός  Έργων Υποδομής,

 

  1. ΚΟΥΤΣΟΓΟΥΛΑΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Κωνσταντίνου, Μηχανολόγος,

 

  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ του Χρήστου, Πολιτικός Δομικών Έργων,

 

  1. ΠΑΤΣΙΑΛΟΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Γεωργίου, Πολιτικός Έργων Υποδομής,

 

  1. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευαγγέλου, Ηλεκτρολόγος,

 

  1. ΣΚΟΡΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου, Πολιτικός  Έργων Υποδομής,

 

Β. Υποψήφιοι  για  την   Εξελεγκτική   Επιτροπή                 

 

  1. ΚΑΡΑΛΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του Βασιλείου, Ηλεκτρολόγος,

 

  1. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ  του Ευθυμίου, Ηλεκτρολόγος,

 

Γ.  Υποψήφιοι  για  το  Συνέδριο                         

 

  1. ΒΛΑΧΟΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Κωνσταντίνου, Πολιτικός Δομικών Έργων,

 

  1. ΚΑΓΚΑΔΗΣ  ΣΩΤΗΡΙΟΣ-ΙΑΣΩΝ του Δημητρίου, Ηλεκτρολόγος,

 

  1. ΚΑΧΡΙΜΑΝΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ανδρέα, Πολιτικός  Έργων Υποδομής,

 

  1. ΚΟΥΤΣΟΓΟΥΛΑΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Κωνσταντίνου, Μηχανολόγος,

 

  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ του Χρήστου, Πολιτικός Δομικών Έργων,

 

  1. ΠΑΤΣΙΑΛΟΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Γεωργίου, Πολιτικός Έργων Υποδομής,

 

  1. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευαγγέλου, Ηλεκτρολόγος,

 

  1. ΣΚΟΡΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου, Πολιτικός  Έργων Υποδομής,

 

Με την ψήφο μας διαμορφώνουμε, στηρίζουμε και διεκδικούμε.