Κύπελλο – Τέλος κανονικής διάρκειας: Πανιώνιος (0-0) Παναιτωλικός

Τέλος στην κανονική διάρκεια! Το ματς οδηγείται στην παράταση! Τα κόρνερ μέχρι στιγμής είναι 10-9. Καμία εκ των δύο ομάδων δεν έχει καταφέρει να εκμεταλλευτεί τις στατικές φάσεις.

89′ Κόρνερ για τον Πανιώνιο. Τεράστια ευκαιρία για Πανιώνιο! Μετά την εκτέλεση του κόρνερ, η μπάλα φτάνει στον Ντομίνγκεζ, ο οποίος κάνει το γύρισμα μόλις δύο μέτρα από την εστία του Παναιτωλικού. Εκ νέου κόρνερ.

85′ Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Ο Φάρλεϊ Ρόσα επιχειρεί φαλτσαριστό σουτ από πλάγια θέση εκτός περιοχής (από τα αριστερά όπως επιτίθονται οι φιλοξενούμενοι), με τον Κότνικ να διώχνει σε κόρνερ.

79′ Το παιχνίδι διακόπηκε για λίγο, λόγω τραυματισμού του Τσιγγάρα.

75′ Κι άλλη ευκαιρία για τον Πανιώνιο. Ο Εμμανουηλίδης γυρίζει από τα δεξιά και ο Τζανακάκης κόβει εντός περιοχής, τη στιγμή που ο Μιλόγεβιτς είναι έτοιμος να σουτάρει.

73′ Αλλαγή για Παναιτωλικό: Mέσα ο Μιμίτο, έξω ο Άλβαρες.

73′ Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Ο Μιλόγεβιτς πιάνει μονοκόμματο σουτ από το ύψος της μεγάλης περιοχής, με τον Κνετ να πραγματοποιεί σπουδαία απόκρουση και να διώχνει σε κόρνερ.

72′ Κόρνερ για τον Παναιτωλικό.

68′ Δεύτερη αλλαγή και για τον Πανιώνιο: Μέσα ο Παπανικολάου, έξω ο Οικονομίδης.

68′ Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Αποχωρεί ο Ντίας. Στη θέση του ο Μπαΐροβιτς.

Υπενθυμίζεται ότι σε περίπτωση που το παιχνίδι τελειώσει 0-0 (όπως στον πρώτο αγώνα), τότε θα ακολουθήσει ημίωρη παράταση και εφόσον χρειαστεί η διαδικασία των πέναλτι.

63′ Αλλαγή και για τον Πανιώνιο: Μέσα ο Σαραμαντάς, έξω ο Λυμπεράκης.

63′ Στη θέση του Κέβιν μπαίνει ο Τζανακάκης.

62′ Πρώτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό

59′ Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Σουτ εντός περιοχής από τον Σίεστεντ, κι άλλο κόρνερ για τον Παναιτωλικό.

55′ Ο Φάρλεϊ Ρόσα προσποιείται εντός μεγάλης περιοχής του Πανιωνίου, όμως, το σουτ που επιχειρεί κοντράρει στα σώματα.

52′ Ο Αραμπούλι στην προσπάθεια του να προλάβει μία μπαλιά στον χώρο και ενώ αυτή πλησίαζε προς τον Κότνικ, χτύπησε τον αντίπαλο τερματοφύλακα άθελά του. Δίνεται συνέχεια στο παιχνίδι…

50′ Κόρνερ για τον Παναιτωλικό.