Μπαράζ ανόδου/παραμονής: Χωρίς γκολ το πρώτο ματς στα Περιβόλια!

Μετά από ένα ωραίο ματς, Πλατανιάς και Ο.Φ.Η. έμειναν στο 0-0, έχοντας από ένα δοκάρι με Καραγκούνη και Παπάζογλου στην επανάληψη και θα λύσουν τις διαφορές τους στον… τελικό της Τετάρτης.

Τα είχε… όλα εκτός από ένα γκολ το σημερινό πρώτο μπαράζ ανάμεσα στον Πλατανιά και τον ΟΦΗ στα Περιβόλια, με τις δύο ομάδες να μένουν στο 0-0, έχοντας πάντως αμφότερες από ένα δοκάρι!

Οι μεν γηπεδούχοι σε φάση με… τριπλή ευκαιρία στο 70ο λεπτό και τον Καραγκούνη να μην νικάει τον Σωτηρίου, οι δε Ηρακλειώτες στο 84’ με την κεφαλιά Παπάζογλου, ο οποίος είδε οκτώ λεπτά νωρίτερα τον Σάαντο να διώχνει πάνω στη γραμμή την προβολή του…

Το δεύτερο παιχνίδι ανάμεσα στις δύο ομάδες θα διεξαχθεί στο «Γεντί Κουλέ», την προσεχή Τετάρτη (22/05), στις 7 το απόγευμα.