SL-Τέλος παιχνιδιού: Παναθηναϊκός (4-0) Παναιτωλικός

90’+2′ Λήξη της αναμέτρησης. Ο Παναθηναϊκός κερδίζει με το εντυπωσιακό 4-0 τον Παναιτωλικό!by www.sport-fm.gr
May 5, 17:50:31
May 5, 17:48:25
85′ Τελευταία αλλαγή και για τους φιλοξενούμενους. Ο Μπελεβώνης αντικαθιστά τον Πάουλο.by www.sport-fm.gr
May 5, 17:44:08
81′ Γκοοοοοολ! 4-0 ο Παναθηναϊκός, με τον Εμμανουηλίδη να παίρνει το… ριμπάουντ μετά το σουτ του Καμπετσή και την απόκρουση του Γιαννακόπουλου και με πλασέ από κοντά να δίνει διαστάσεις θριάμβου στη νίκη της ομάδας του…by www.sport-fm.gr
May 5, 17:39:25
79′ Κλεινει τις αλλαγές του ο Δώνης, ρίχνοντας στο παιχνίδι τον Αθανασακόπουλο αντί του Μακέντα. Ενώ για τον Παναιτωλικό, ο Μανά δίνει τη θέση του στον Παρρα.by www.sport-fm.gr
May 5, 17:36:40
May 5, 17:34:21
May 5, 17:32:25
69′ Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό, με την εκτέλεση φάουλ του Λουσέρο και τη μπάλα να περνάει από όλους, αφού ο Μπαϊροβιτς δεν μπόρεσε να κάνει την επαφή!by www.sport-fm.gr
May 5, 17:28:01
68′ Κόρνερ για τον ΠΑΟ, με τον Στάικο από δεξιά, κεφαλιά του Κολοβέτσιου, διώχνει ο Μπαϊροβιτς, ο Χατζηθεοδωρίδης κάνει το σουτ αλλά ο Γιαννακόπουλος μπλοκάρει.by www.sport-fm.gr
May 5, 17:26:10
May 5, 17:24:11
May 5, 17:23:51
61′ Εντυπωσιακή επέμβαση του Κότσαρη, μετά την εκτέλεση φάουλ του Λουσέρο, με τον Στάικο μάλιστα να παρεμβαίνει στη φάση, αλλά να μην τον μπερδεύει!by www.sport-fm.gr
May 5, 17:19:56
54′ Κόρνερ για τον Παναιτωλικό, από το άτσαλο διώξιμο του Κολοβέτσιου, ενω στην εξέλιξη της φάσης ο Μπαϊροβιτς υποδεικνύεται οφσάιντ.by www.sport-fm.gr
May 5, 17:11:25
51′ Ο Μακέντα εκτελεί το φάουλ στο ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής, στέλνοντας τη μπαλα ελάχιστα άουτ!by www.sport-fm.gr
May 5, 17:08:57
May 5, 17:08:07
47′ Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Πάουλο, η μπάλα πάνω στο τείχος και στη συνέχεια απομακρύνεται…by www.sport-fm.gr
May 5, 17:04:34
46’ Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου, με τον Παναιτωλικό στη σέντρα.