SL1 – Τέλος παιχνιδιού: Παναιτωλικός (1-0) Πανιώνιος

Τέλος στο παιχνίδι! Με σκόρερ τον Ρόσα ο Παναιτωλικός πήρε τη νίκη επί του Πανιωνίου και ξέφυγε στο +7 παίρνοντας ισχυρό προβάδισμα ενόψει των πλέι άουτ.

90+8′ Δεύτερη κίτρινη κάρτα βλέπει ο Κόρμπος που αποχωρεί από το παιχνίδι

90+6′ Εκτέλεση φάουλ του Ρέντζα, κεφαλιά του Κόρμπου πέρασε άουτ

90+5′ Αλλαγή για τον Παναιτωλικό, στη θέση του Μουνιέ, ο Μπαΐροβιτς

90+3 κίτρινη κάρτα στον Ντουάρτε

89′ Αναγκαστική αλλαγή για τον Παναιτωλικό, στη θέση του σκόρερ Ρόσα ο Ντουάρτε

85′ Κίτρινη ο Ρέντζας

83′ Κίτρινη στον Αραμπούλι

82′ Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Πανιώνιος. Στη θέση του Τσιλούλη, ο Ρέτσος.

82′ Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Στη θέση του Άλβαρεζ, ο Ταχάρ

81′ Εκτέλεση φάουλ του Αραμπούλι, πέρασε λίγο έξω από την εστία του Παναιτωλικού.

80′ Κίτρινη στον Μουνιέ για μαρκάρισμα στον Αραμπούλι

Αλλάζει απόφαση για τον καταλογισμό του πέναλτι ο διαιτητής. Δεν υπάρχει παράβαση.

75′ Πέναλτι για τον Παναιτωλικό! Ο Φωτιάδης δείχνει την άσπρη βούλα για μαρκάρισμα του Σταυρόπουλου στον Ρόσα. Θα δει το βίντεο ο διαιτητής, για να επικυρώσει την παράβαση.

65′ Σουτ του Ντάουντα, κόντραρε στον Σταυρόπουλο και πέρασε λίγο πάνω από το αριστερό δοκάρι του Κότνικ

64′ Σουτ του Ντάλσιο, μπλόκαρε ο Κότνικ

64′ Γύρισμα του Καμαρά, απομακρύνει ο Μαρσιάλ

63′ Δεύτερη αλλαγή για τον Πανιώνιο. Στη θέση του Οικονομίδη, ο Παπανικολάου.

61′ Ο Ντάουντα βγήκε στο τετ α τετ, όμως ο Σταυρόπουλος έδιωξε καθαρά σε κόρνερ

57′ Σουτ του Οικονομίδη πέρασε άουτ

56′ Πρώτη αλλαγή για τον Πανιώνιο. Στη θέση του Γρίβα, ο Καμαρά.

53′ Γκολ για τον Παναιτωλικό! Με μακρινό σουτ ο Ρόσα νίκησε το Κότνικ και άνοιξε το σκορ για τους Αγρινιώτες.

48′ Καλή στιγμή για τον Παναιτωλικό. Κεφαλιά του Ντάουντα, διώχνει σε κόρνερ ο Κότνικ.