SL1 – Τέλος πρώτου ημιχρόνου: Παναιτωλικός (0-0) Παναθηναϊκός

45’+2′ Λήξη του πρώτου ημιχρόνου. Ισόπαλοι χωρίς σκορ Παναιτωλικός και Παναθηναϊκός.

45′ Ένα λεπτό θα είναι ο επιπλέον χρόνος.by Σπύρος Σιαμπλής

November 24, 20:21:32

45′ Συνεργασία Γιόχανσον με Μακέντα, ο δεύτερος κάνει το παράλληλο γύρισμα από τα δεξιά, αλλά διώχνει ο Γιοβάνοβιτς.by Σπύρος Σιαμπλής

November 24, 20:21:25

42′ Κίτρινη κάρτα στον Μακέντα, για φάουλ πάνω στον Λιάβα.by Σπύρος Σιαμπλής

November 24, 20:17:56

39′ Ο Χατζηγιοβάνης βγαίνει από τα αριστερά, ο Τσιγγάρας τον βρίσκει έξω από την περιοχή, αλλά δεν καταλογίζεται φάουλ από τον Ζαχαριάδη…by Σπύρος Σιαμπλής

November 24, 20:16:37

38′ Απίστευτο χαμένο τετ α τετ του Μακέντα με τον Κνετ, με τον Ιταλό πάντως να είναι οφσάιντ στο ξεκίνημα και να υποδεικνύεται -σωστά- τελικά, έστω και καθυστερημένα!by Σπύρος Σιαμπλής

November 24, 20:14:04

Η προσπάθεια του Κολοβού στο 14ο λεπτό, που δεν μέτρησε ωστόσο, παραμένει η καλύτερη «φάση» ως τώρα…by Σπύρος Σιαμπλής

November 24, 20:10:59

31′ Σουτ του Κουρμπέλη λίγο έξω από την περιοχή, η μπάλα βρίσκει σε αντίπαλο, αλλά ο Ζαχαριάδης δείχνει άουτ…by Σπύρος Σιαμπλής

November 24, 20:06:57

29′ Απευθείας εκτέλεση φάουλ από τον Λουσέρο, μπλοκάρει ο Διούδης εύκολα.by Σπύρος Σιαμπλής

November 24, 20:05:13

27′ Κίτρινη κάρτα στον Δώνη για σκληρό φάουλ πάνω στον Ταχάρ.by Σπύρος Σιαμπλής

November 24, 20:02:54

Φτάσαμε στα μισά του πρώτου ημιχρόνου. Μέτριο έως κακό το ματς ως τώρα, με τον Παναθηναϊκό να το ελέγχει απόλυτα αλλά να μην μπορεί να λύσει το… γόρδιο δεσμό της άμυνας του Παναιτωλικού, ο οποίος περιμένει συνήθως στο μισό γήπεδο. Σίγουρα, οι καιρικές συνθήκες επηρεάζουν τις προσπάθειες των 22 ποδοσφαιριστών.by Σπύρος Σιαμπλής

November 24, 20:02:01

25′ Ψηλοκρεμαστό σουτ του Λιάβα με τον Διούδη να ελέγχει την πορεία της μπάλας…by Σπύρος Σιαμπλής

November 24, 20:00:45

24′ Κίτρινη κάρτα στον Σένκεφελντ, για φάουλ πάνω στον Μπαϊροβιτς.by Σπύρος Σιαμπλής

November 24, 19:59:52

20′ Ο Δώνης προσπάθησε να μπει στην περιοχή κατά μέτωπο, μετά από λάθος του Σανιά, αλλά δεν μπόρεσε να προλάβει τη μπάλα προτού αυτή φτάσει στον Κνετ, χάρη στην παρέμβαση του Λιάβα.by Σπύρος Σιαμπλής

November 24, 19:56:58

20′ Κίτρινη κάρτα στον Ρομάν, για το τράβηγμα της φανέλας του Κουρμπέλη.by Σπύρος Σιαμπλής

November 24, 19:55:18

14′ Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό, με τη σέντρα-σουτ του Κολοβού από τα αριστερά, ως μη γενόμενη η φάση, λόγω οφσάιντ…by Σπύρος Σιαμπλής

November 24, 19:49:53

13′ Σέντρα του Χατζηγιοβάνη, μπλοκάρει μετά την κόντρα ο Κνετ.by Σπύρος Σιαμπλής

November 24, 19:48:30

10′ Χωρίς κάποια αξιόλογη φάση στα πρώτα λεπτά το παιχνίδι.by Σπύρος Σιαμπλής

November 24, 19:48:05

4′ Πρώτο κόρνερ στο ματς, για τον Παναθηναϊκό, από τα δεξιά, μετά την προσπάθεια του Μακέντα, περνάει ανεκμετάλλευτο.by Σπύρος Σιαμπλής