Super League-Παναιτωλικός: Έχασε η Κ19 κέρδισε η Κ17

Την ήττα με σκορ 3-1 γνώρισε η ομάδα Κ19 του Παναιτωλικού από την αντίστοιχη του Παναθηναϊκού για το πρωτάθλημα υποδομής της Super League. Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο 25’ με εκτέλεση πέναλτι και δύο λεπτά αργότερα ισοφάρισε ο Φραντζέσκος με δυνατό σουτ. Στο β’ ημίχρονο ο Παναθηναϊκός σκόραρε στο 70’ και στο 74’ και έφτασε στη νίκη.

Αγωνίστηκαν οι: Καλαντζής, Ντόβας, Γρηγοριάδης (73’ Θώδης), Γιαννιώτης Δ., Μπακαδήμας, Φυτόπουλος, Πατίλας, Φραντζέσκος, Σκόνδρας (64’ Παναγιωτίδης), Αλομπισάτ (77’ Πανταζής), Καββαδίας.

Η ομάδα Κ17 επικράτησε στη Λαμία 1-0 με γκολ που σημείωσε στο 23’ ο Μπελεβώνης με σουτ. Αγωνίστηκαν οι: Καρβέλης, Νταλιάνης, Φραγκούλης, Λαζαρίδης, Κωνσταντόπουλος, Σκιαδάς, Θεοτοκάτος, Μπελεβώνης, Ντούλιας (70’ Γιάκος, λ.τ. 76’ Λάκκας), Δήμος, Καρατσώλης (64’ Τρομπούκης).