Super League-Παναιτωλικός: Ισόπαλη η Κ17, έχασε η Κ15

Οι ομάδες μας Κ17 και Κ15 αντιμετώπισαν σήμερα τις αντίστοιχες του Π.Α.Ο.Κ. στο Emileon για τα πρωταθλήματα Υποδομής της Super League.

Η Κ17 ήρθε ισόπαλη 2-2. Προηγήθηκε με τον Παπανικόπουλος και ισοφάρισε ο Π.Α.Ο.Κ. σε 1-1 που ήταν σκορ ημιχρόνου. Οι φιλοξενούμενοι πήραν προβάδισμα στη συνέχεια, αλλά ο Θεοτοκάτος διαμόρφωσε το τελικό 2-2. Αγωνίστηκαν οι: Τσεκούρας, Φραγκούλης (75′ Παπαχρήστος), Νταλιάνης, Λαζαρίδης, Κωνσταντόπουλος, Σκιαδάς, Θεοτοκάτος, Δήμος (65′ Ντούλιας), Μπελεβώνης, Παπανικόπουλος, Καρατσόλης (60′ Τρομπούκης).

Η ομάδα Κ15 έχασε με 3-0 από τον Π.Α.Ο.Κ. που προηγήθηκε 1-0 στο ημίχρονο. Παρά τις αρκετές απουσίες ο Παναιτωλικός είχε ευκαιρίες για την ισοφάριση, αλλά τελικά δεν τα κατάφερε. Αγωνίστηκαν οι: Πουλιάνας, Κραμποκούκης (41′ Μπαγιάτης), Κουνάβας, Τσαμπάς, Καλογερόπουλος, Ρουπάκης (73′ Κοντούρης), Νικολάου, Ζέκα (73′ Αυγέρης), Παπαδόπουλος (73′ Μπαρμπαγιάννης), Γκρέστας, Κοκκόσης.