Τελικό αποτέλεσμα: Πανιώνιος (2-0) Παναιτωλικός

Δυστυχώς, δεν άλλαξαν και πολλά πράγματα στην επανάληψη με τον Πανιώνιο να πετυχαίνει άλλο ένα γκολ με σκόρερ αυτή τη φορά τον Καθάριος.

93′ Σουτ του Μαρκόφσκι μέσα από την περιοχή, έδιωξε σε κόρνερ ο Γιαννιώτης.

71′ Ακόμη ένα ωραίο σουτ του Σιώπη, μετά από γύρισμα του Βλάχου, ο Κυριακίδης έδιωξε δύσκολα.

54′ ΓΚΟΛ για τον Πανιώνιο! Κακό διώξιμο των παικτών του Παναιτωλικού, η μπάλα στρώνεται στον Καθάριο που σουτάρει, με τον Ρισβάνη να αφήνει τη μπάλα κάτω από τα πόδια του και να μπερδεύει τον Κυριακίδη, που δεν κατάφερε να διώξει.

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο στη Ν. Σμύρνη με τον Πανιώνιο  να βρίσκεται μπροστά στο σκορ μετά από γκολ του Ρισβάνη στο 21 λεπτό του αγώνα.

25′ ΓΚΟΛ για τον Πανιώνιο! Οι φιλοξενούμενοι χάνουν τη μπάλα, με τον Μπεν να κλέβει και να κάνει ωραία σέντρα και ο ολομόναχος στο ύψος του δευτέρου δοκαριού, Ρισβάνης, έγραψε το 1-0 για τους γηπεδούχους.

21′ Ο Μπεν πήγε να πιάσει τον Κυριακίδη στον… ύπνο αλλά το μακρινό σουτ που έκανε πέρασε λίγο άουτ.

18′ Ευκαιρία για τον Πανιώνιο. Ο Μασούντ έκανε ωραίες προσποιήσεις στον Κούσα και σούταρε, με τον Μύγα να βάζει το κεφάλι του στην πορεία της μπάλας και να την στέλνει κόρνερ.

4′ Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Σέντρα του Ρότσα, κεφαλιά του Μάκου, η μπάλα λίγο άουτ!