SL-Τέλος πρώτου ημιχρόνου: Παναθηναϊκός (3-0) Παναιτωλικός

Λήξη του πρώτου ημιχρόνου, χωρίς καθυστερήσεις, με τον Παναθηναϊκό να προηγείται του Παναιτωλικού με το ευρύ 3-0.
May 5, 16:43:01
May 5, 16:42:12
40′ Γκοοοοοολ! 3-0 ο Παναθηναϊκός, με τον Μακέντα να αξιοποιεί την πολύ ωραία κάθετη πάσα του Θεοχάρη και με μια επαφή να στέλνει με το αριστερό τη μπάλα στα δίχτυα του Γιαννακόπουλου, διπλασιάζοντας τα προσωπικά του τέρματα…by www.sport-fm.gr
May 5, 16:40:22
38′ Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό, με τον Μακέντα να φεύγει στην αντεπίθεση ταχύτατα, να μπαίνει στην περιοχή από αριστερά και να σουτάρει, αναγκάζοντας τον Γιαννακόπουλο να διώξει με τα πόδια!by www.sport-fm.gr
May 5, 16:38:31
Ο Μακέντα έχει πετύχει το 2-0 και κάνει την σχετική αφιέρωση στον γιο του…Εικόνα live21962718/36626.jpgby www.sport-fm.gr
May 5, 16:34:34
30′ Ο Παναιτωλικός σκοράρει μετά από εκτέλεση φάουλ του Λουσέρο με τον Πάουλο, αλλά ο Άργκους έχει υποδειχθεί οφσάιντ στην αρχή της φάσης.by www.sport-fm.gr
May 5, 16:30:59
Ο Χατζηγιοβάνης έχει μόλις κάνει το 1-0 και το… χαίρεται!Εικόνα live21962718/40022.jpgby www.sport-fm.gr
May 5, 16:26:19
23′ Φάουλ για τον Παναιτωλικό από τα δεξιά, το εκτελεί ο Λουσέρο η μπάλα περνάει άουτ…by www.sport-fm.gr
May 5, 16:24:20
19′ Γκοοοοολ! 2-0 ο Παναθηναϊκός, με τον Μακέντα να μπαίνει στην περιοχή από τα αριστερά και με σουτ στην γωνία νίκησε τον Γιαννακόπουλο που έκανε κακή εκτίμηση, διπλασιάζοντας τα τέρματα της ομάδας του από νωρίς…by www.sport-fm.gr
May 5, 16:19:43
May 5, 16:18:22
14′ Γκοοοοοολ! 1-0 ο Παναθηναϊκός, με τον Χατζηγιοβάνη, που εκτελεί μάλιστα δύο φορές το πέναλτι, αφού στην πρώτη κάποιοι παίκτες βιάστηκαν να μπουν μέσα στην περιοχή.by Σπύρος Σιαμπλής
May 5, 16:14:14
12′ Πέναλτι για τον Παναθηναϊκό, με την ανατροπή του Κάτσε από τον Άργκους, ο οποίος «κιτρινίζεται» κιόλας!by Σπύρος Σιαμπλής
May 5, 16:12:49
11′ Ο Ντουάρτε «σπάει» τη μπάλα για τον επερχόμενο Λουσέρο, το σουτ του οποίου καταλήγει στην αγκαλιά του Κότσαρη!by Σπύρος Σιαμπλής
May 5, 16:11:52
9′ Μακρινό σουτ του Γκούγκα, η μπάλα ψηλά άουτ.by Σπύρος Σιαμπλής
May 5, 16:09:52
7′ Καλή προσπάθεια για τον Παναθηναϊκό, που ξεκινάει από τον Χατζηγιοβάνη, ο Χατζηθεοδωρίδης κάνει τη σέντρα ο Κάτσε έδωσε στον Αρμενάκα που έκανε την πρώτη ντρίπλα στο ύψος του πέναλτι αλλά εν συνεχεία δεν μπόρεσε να πλασάρει αφού ο Λουσέρο απομάκρυνε στο τέλος.by Σπύρος Σιαμπλής
May 5, 16:08:09
4′ Ωραια ενέργεια του Αρμενάκα και σέντρα του Στάικου από τα δεξιά, ο Γιαννακόπουλος κάνει την επέμβαση και διώχνει με γροθιές…by Σπύρος Σιαμπλής
May 5, 16:04:44
1’ Αρχίζει ο αγώνας, με τον Παναθηναϊκό στη σέντρα.by Σπύρος Σιαμπλής
May 5, 16:00:43
Όλα έτοιμα για την έναρξη της αναμέτρησης!by Σπύρος Σιαμπλής
May 5, 15:59:56
Οι καθιερωμένες χειραψίες ανάμεσα στους πρωταγωνιστές.by Σπύρος Σιαμπλής
May 5, 15:59:06
Οι ποδοσφαιριστές των δύο ομάδων κάνουν την εμφάνισή τους στον αγωνιστικό χώρο μαζί με τους διαιτητές…by Σπύρος Σιαμπλής
May 5, 15:58:25
Τώρα μπαίνουν στο γήπεδο οι αναπληρωματικοί των δύο ομάδων.by Σπύρος Σιαμπλής
May 5, 15:55:32
Ενώ ανακοινώνεται ότι στο ημίχρονο θα υπάρξει μια μεγάλη έκπληξη για τους φιλάθλους από τον χορηγό του Παναθηναϊκού, τον ΟΠΑΠ!by Σπύρος Σιαμπλής
May 5, 15:54:09
Οι δυο ομάδες βρίσκονται στα αποδυτήρια για τις τελευταίες οδηγίες των προπονητών τους…by Σπύρος Σιαμπλής
May 5, 15:53:24
Στο ΟΑΚΑ βρίσκονται παιδιά από τις Σχολές Ποδοσφαίρου Παναθηναϊκού σε Βοτανικό, Γέρακα, Ριζούπολη και Σεπόλια.by Σπύρος Σιαμπλής
May 5, 15:50:32
Δίπλα στον αγωνιστικό χώρο έχει τοποθετηθεί και το μόνιτορ για την χρήση του VAR.by Σπύρος Σιαμπλής
May 5, 15:49:35
Λιγοστός ο κόσμος που βρίσκεται στις κερκίδες του Ολυμπιακού σταδίου και πιθανότατα θα σημειωθεί αρνητικό ρεκόρ προσέλευσης!by Σπύρος Σιαμπλής
May 5, 15:48:31
Διαιτητής της αναμέτρησης έχει οριστεί ο Αθανάσιος Τζήλος του Συνδέσμου Λάρισας.by Σπύρος Σιαμπλής
May 5, 15:47:33
Τους ακολουθούν και οι ποδοσφαιριστές του Παναθηναϊκού…by Σπύρος Σιαμπλής
May 5, 15:46:35
Αποχωρούν για τα αποδυτήρια οι παίκτες του Παναιτωλικού, έχοντας ολοκληρώσει την προθέρμανσή τους.by Σπύρος Σιαμπλής
May 5, 15:45:07
Ενώ στον πάγκο των φιλοξενούμενων θα καθίσουν οι Θεοδωρόπουλος, Γιαννιώτης, Παρρας, Αμαράλ, Βασιλούδης, Μαλής και Μπελεβώνης.by Σπύρος Σιαμπλής
May 5, 15:43:51
Στον πάγκο των γηπεδούχων θα καθίσουν οι Διούδης, Αποστολάκης, Γιόχανσον, Κουλιμπαλί, Αθανασακόπουλος, Καμπετσής και Εμμανουηλίδης.by Σπύρος Σιαμπλής