SL1 – Τέλος παιχνιδιού: Ατρόμητος Αθηνών (2-2) Παναιτωλικός

Τέλος αγώνα, Ατρόμητος και Παναιτωλικός έμειναν στο 2-2. Οι Περιστεριώτες προηγήθηκαν δύο φορές (18′ Γκάλο, 60′ πέναλτι Μανούσος), αλλά οι Αγρινιώτες ανταπέδωσαν (35′ Μουνιέ, 62′ Κωνσταντόπουλος).

92′ Μακρινό σουτ του Τσιγγάρα, η μπάλα άουτ.

85′ Δύο αλλαγές για τον Ατρόμητο. Ούμπιδες και Γιακουμάκης αντί Νάτσου και Ραμπέλο.

81′ Σουτ του Ντε Πο μέσα από την περιοχή, η μπάλα άουτ.

79′ Δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Ανδρούτσος πήρε τη θέση του Μανούσου.

78′ Κλείνει τις αλλαγές του ο Παναιτωλικός. Αριγίμπι και Άλβαρες αντικαθιστούν Μπαΐροβιτς και Ρόσα αντίστοιχα.

77′ Απευθείας εκτέλεση φάουλ από τον Μπαΐροβιτς, η μπάλα λίγο πάνω από το δοκάρι του Μανδά.

75′ Κίτρινη κάρτα στον Ρισβάνη.

72′ Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο. Σουτ του Βέλλιου μέσα από την περιοχή, αλλά πάλι αστόχησε.

68′ Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Μετά από γύρισμα του Κατράνη, ο Βέλλιος πλάσαρε από το ύψος της περιοχής, αλλά αστόχησε.

67′ Πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Βέλλιος πήρε τη θέση του Ενσικουλού.

66′ Δύο αλλαγές για τον Παναιτωλικό. Ταχάρ και Τσιγγάρας αντικαθιστούν Ντάλσιο και Ντίας αντίστοιχα.

64′ Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Καλό σουτ του Ραμπέλο από το ύψος της περιοχής, η μπάλα δίπλα από το δοκάρι του Φερνάντεθ.

62′ Γκολ για τον Παναιτωλικό! Μετά από εκτέλεση κόρνερ ο Κωνσταντόπουλος πετάχτηκε στο ύψος της μικρής περιοχής κι έγραψε το 2-2.

60′ Γκολ για τον Ατρόμητο! Εύστοχη η εκτέλεση πέναλτι από τον Μανούσο.

Κίτρινη κάρτα στον Λιάβα.

57′ Πέναλτι για τον Ατρόμητο! Ο Λιάβας ανέτρεψε τον Ντε Πο στην περιοχή του Παναιτωλικού.

52′ Μακρινό σουτ του Νάτσου, η μπάλα άουτ.

50′ Σουτ του Ντάλσιο στην κίνηση, έξω από την περιοχή, αλλά η μπάλα έφυγε άουτ.