Δήμος Αγρινίου: Η Σταυροδοσία στον Συνδυασμό του Γιώργου Παπαναστασίου

Δήμος Αγρινίου: Η Σταυροδοσία στον Συνδυασμό του Γιώργου Παπαναστασίου

Η ενσωμάτωση των σταυρών των Υποψήφιων Δημοτικών Συμβούλων του Δήμου Αγρινίου συνεχίζεται και σύμφωνα με τη ροή στο συνδυασμό του Γιώργου Παπαναστασίου η σταυροδοσία έχει ως εξής:

Ενότητα Αγρινίου

Φωτάκης Βασίλειος του Φωτίου 2.784
Φαρμάκης Ιωάννης του Παναγιώτη 2.393
Μπόκα Γεωργία (Γωγώ) του Κωνσταντίνου 2.140
Γούλας Χρήστος του Κωνσταντίνου 1.919
Μαρνέζος Παναγιώτης του Ανδρέα 1.576
Σκορδόπουλος Δημήτριος (Μίμης) του Ζαχαρία 1.560

Καλαντζής Κωνσταντίνος του Μιχαήλ 1.533
Παπαγεωργίου Μαρία συζ. Ιωάννη 1.420
Τασολάμπρου Χρυσούλα (Χρύσα) του Κωνσταντίνου 1.300
Ζαρκαβέλης Χρήστος του Θεοφάνη 1.270
Ζώης Κωνσταντίνος του Ανδρέα 1.214
Σκαρτσάρης Ανδρέας του Ιωάννη 1.148
Σκουφής Λάμπρος του Αποστόλου 1.145

Χουλιάρας Κωνσταντίνος του Ηλία 1.057
Σαράκης Κωνσταντίνος του Χρήστου 1.028
Τσαμάκη Μαρία (Μαίρη) του Δημοσθένη 967
Τριανταφύλλου Βασίλειος του Ευσταθίου 932
Σταμάτης Παναγιώτης του Χρήστου 820
Γκόλφης Νικόλαος του Ανδρέα 812
Κουτσούκη – Στούπα Όλγα του Κωνσταντίνου 722
Γαλανόπουλος Κωνσταντίνος του Επαμεινώνδα 644

Παπαϊωάννου Σπυριδούλα του Θωμά 630
Τσέλιου Ειρήνη του Κωνσταντίνου 620
Νταβράζος Νικόλαος του Παναγιώτη 605
Γκούρλια Ανδριάνα του Τιμολέοντος 602
Αδάμης Σπυρίδων του Γεωργίου 574
Αγγέλη Βασιλική (Βίκυ) του Κωνσταντίνου 570
Μουρτζιάπης Δημήτριος (Τάκης) του Ευαγγέλου 568

Κολοβός Χρήστος του Βασιλείου 552
Ζαχαράκης Βασίλειος του Χρήστου 547
Περεπής Σωτήριος του Δημητρίου 529
Πετσάβας Κωνσταντίνος του Βασιλείου 510
Σερπάνου Μαργαρίτα του Λάμπρου 460
Σαμψώνα Αρετή (Έρη) του Δημητρίου 459
Μάττας Λεωνίδας του Αναστασίου 418
Μπαλτούμα – Παπαδογιάννη Ανδριάνα (’ννα) του Βασιλείου 394
Κουτρομάνος Παναγιώτης του Δημητρίου 393
Καραμπέκιου Ευφροσύνη (Έφη) του Επαμεινώνδα 386
Ζαπαντιώτη Μαρία (Μαίρη) του Αποστόλου 386
Κοκώνης Αλέξανδρος (’λεξ) του Ανδρέα 368
Σιδέρης Νικόλαος του Σωτηρίου 353

Βελούδα Λαμπρινή του Κυριάκου 351
Μπρούτα – Γρανίτσα Ελένη του Ιωάννη 341
Νταλακούρας Ιωάννης του Παναγιώτη 321
Παπαδόπουλος Χρήστος του Κωνσταντίνου 284
Μακρυπούλιας Κωνσταντίνος του Αθανασίου 282
Μέρκου Σταυρούλα του Χρήστου 277
Διώτης Απόστολος του Γεωργίου 237

Παπακώστα – Αλεξανδροπούλου Ελευθερία του Χρήστου 236
Λαϊνάς Σταύρος του Ηλία 232
Ξένου Βασιλική (Βάσω) του Παναγιώτη 206
Κουρίκας Θεόφιλος του Δημητρίου 204
Φίλιππα – Σαράκη Μαρία του Γεωργίου 203
Καραθάνος Δημήτριος του Φιλίππου 201
Φλωροσκούφης Νεκτάριος του Χρήστου 182
Παναγιωτακοπούλου Κασσάνδρα του Ιωάννη 169
Τσεκούρας Δημήτριος του Θωμά 165

Κούση Χρυσούλα του Βασιλείου 160
Καπλάνη Αγλαΐα (Λίτσα) του Ναπολέοντος 140
Μπούρου Γεωργία του Επαμεινώνδα 135
Κουτσολάμπρου Γεωργία του Κωνσταντίνου 123
Μπέστια Ευαγγελία του Αθανασίου 122
Γκουρνέλου Γεωργία του Γεωργίου 120

Ενότητα Αγγελοκάστρου (6/8 ΕΤ)

Γιαννιώτης Παναγιώτης του Κωνσταντίνου 510
Τσιλίκας Θεόδωρος του Λάμπρου 430
Πλεξύδας Χρήστος του Κωνσταντίνου 201

Ενότητα Αρακύνθου (9/13 ΕΤ)

Βασιλείου Ιωάννης του Ανδρέα 1.504
Ντζάνης Βασίλειος του Κωνσταντίνου 697
Τραγουλιάς Φώτιος του Λάμπρου 353
Βαλμαντώνη – Τζίμου Ελένη (Έλενα) του Γεωργίου 328
Σκαρμούτσου Σταματία (Ματίνα) του Κωνσταντίνου 74

Ενότητα Θεστιέων (13/17 ΕΤ)

Παπαδημητρίου Χριστόφορος του Χρήστου 1.093
Τσιλιμέκης Θεόδωρος του Ευαγγέλου 823
Κατσούπη Χριστίνα του Δημητρίου 354
Κατσαρής Κωνσταντίνος του Γεωργίου 274
Τσιάκος Βασίλειος του Ιωάννη 94
Κάππα Αλεξία του Κωνσταντίνου 89
Λανάρα Βασιλική του Κωνσταντίνου 71

Ενότητα Μακρυνείας (12/14 ΕΤ)

Κουμπουλής Κωνσταντίνος του Ηλία 1.187
Καρακώστας Βασίλειος του Νικολάου 837
Μπουρδούνης Ιωάννης του Αντωνίου 745

Ενότητα Νεάπολης (10/14 ΕΤ)

Κιτσοπάνος Κωνσταντίνος του Χρήστου 1.914
Λιούπρας Κωνσταντίνος του Θωμά 765
Νταβαρίνος Κωνσταντίνος του Θεοφάνη 397
Βλάχου Ελένη του Ευαγγέλου 366

Ενότητα Παναιτωλικού (8/9 ΕΤ)

Γρίβας Ευθύμιος του Σπυρίδωνος 1.095
Κοντογιάννη Άννα του Βασιλείου 297
Ζαφείρης Κοσμάς του Βασιλείου 165

Ενοτητα Παραβόλας (11/15 ΕΤ)

Κολοβός Σωτήριος του Κωνσταντίνου 715
Γιολδάσης Δημήτριος του Μιχαήλ 136
Μανιάς Δημήτριος του Φωτίου 119

Ενότητα Παρακαμπυλίων (6/10 ΕΤ)

Βραχωρίτης Κωνσταντίνος του Μιχαήλ 766
Σοφρώνης Κωνσταντίνος του Ευαγγέλου 743
Φαρμάκης Φίλιππος του Χρήστου 539

Ενότητα Στράτου (15/17 ΕΤ)

Βαμβακάς Νικόλαος του Θωμά 889
Τσέπας Στέργιος του Νικολάου 461
Σάλτη Μαρία του Γεωργίου 345
Σιδέρη Ουρανία του Χρήστου 135
Γραμμένου Παναγιώτα (Νότα) του Σωτηρίου 126

 

Διαβάστε επίσης: Δήμαρχος Αγρινίου ο Γιώργος Παπαναστασίου – Τα αποτελέσματα