Football League 2: Εντός έδρας ήττα για το Νέο Αμφίλοχο

Σε ένα παιχνίδι όπου ο γηπεδούχος Νέος Αμφίλοχος δεν κατάφερε να κρατήσει το υπέρ του σκορ που είχε λάβει στο πρώτο ημίχρονο όταν και προηγήθηκε 1-0 στο 34′ με πέναλτι που κέρδισε ο Νάκος και εκτέλεσε εύστοχα ο Απ. Τσιούνης.

Η ομάδα του Θεσπρωτού αρχικά έφτασε στην ισοφάριση στο 68′ με κεφαλιά μέσα από την περιοχή του Πάνου και ο Πέτζας στις καθυστερήσεις του αγώνα έκανε το 1-2 και έδωσε τη νίκη με ανατροπή στην ομάδα του. Ο Νέος Αμφίλοχος θα μπορούσε να είχε πάρει και πάλι την πρωτοβουλία στο σκορ στο 87′ όταν σε κεφαλιά του Μαλή η μπάλα χτύπησε στο οριζόντιο δοκάρι του Παππά.