Κύπελλο Ελλάδας – Τέλος Κανονικής Διάρκειας: Καλαμάτα (2 – 2) Παναιτωλικός (Photos)

16:55
Λήξη και στο Καλαμάτα-Παναιτωλικός, 2-2 και θα έχουμε παράταση!

16:46
87′ Μεγάλη ευκαιρία για την Καλαμάτα, με τον Στεργιάκη να αποκρούει εντυπωσιακά μακρινό σουτ του Μπόρζες!by Δημήτρης Παπαδήμας

16:44
85′ Η Καλαμάτα, έχοντας και τη βοήθεια του κόσμου της, βγαίνει ξανά μπροστά μετά την ισοφάριση του Παναιτωλικού.

16:40
81′ Δοκάρι για την Καλαμάτα, «άγγιξε» το χατ-τρικ ο Ρόβας!by Δημήτρης Παπαδήμας

16:37
78′ Γκοοολ για τον Παναιτωλικό! Δεύτερο γκολ του Φλόρες στο ματς και αυτό υπέροχο! Τρομερό σουτ εκτός περιοχής, στέλνει την μπάλα στο δοκάρι και τα δίχτυα! Ισοφάρισαν σε 2-2 την Καλαμάτα οι Αγρινιώτες!

16:37
78′ Ο Παναιτωλικός συνεχίζει να πιέζει, ενώ η Καλαμάτα αμύνεται μαζικά και καραδοκεί στις αντεπιθέσεις. Παραμένει το 2-1.

16:29
70′ Ο Παναιτωλικός συνεχίζει να ασκεί έντονη πίεση έξω από τη μεγάλη περιοχή της Καλαμάτας, ψάχνοντας την ισοφάριση.

16:20
60′ Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό, με τον Εντουάρντο.

16:19
60′ Διπλή αλλαγή του Αναστασίου, πέρασε στον αγωνιστικό χώρο Κολοβό και Μόρσεϊ.

16:16
56′ Ο Παναιτωλικός ασκεί πίεση στην άμυνα της Καλαμάτας, μία εκτέλεση φάουλ του Φλόρες από πολύ καλή θέση, δεν πέρασε από το τοίχος.

16:08
49′ Ο Πασάς προσπάθησε να πάρει την κεφαλιά μετά από κόρνερ, αλλά ο Στεργιάκης αυτή τη φορά βγήκε σωστά, παίρνοντας και το φάουλ.