Κύπελλο Ελλάδας – Τέλος Παιχνιδιού: Άρης Θεσσαλονίκης (0-0) Παναιτωλικός

Κύπελλο Ελλάδας – Τέλος Παιχνιδιού: Άρης Θεσσαλονίκης (0-0) Παναιτωλικός | Αποκλεισμός στις… λεπτομέρειες

90+6′ Κόρνερ για τον Άρη.

90+4′ Φάουλ σε πλάγια θέση για τους γηπεδούχους.

90+4‘ Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη, ο Τσάβες σταμάτησε τον Νταρίντα σε τετ α τετ!

90+3′ Μακρινή μπαλιά, εύκολα μπλόκαρε ο Κουέστα.

90+1′ Κίτρινη κάρτα στον Ανσαριφάρντ.

90′ Ζουλ αντί Φεράρι και Ρόουζ αντί Βέλεθ.

90′ Ο Σαβέριο δεν μπόρεσε να κοντρολάρει την μπάλα μέσα στην περιοχή.

89′ Στα σώματα το σουτ του Χατζηθεοδωρίδη, πιέζει ο Παναιτωλικός.

86′ Καλή στιγμή, άουτ η κεφαλιά του Μπρ. Ντουάρτε!

86′ Κόρνερ τώρα για τον Παναιτωλικό.

85′ Φάουλ από τα αριστερά, σε καλό σημείο για τους φιλοξενούμενους.

84′ Λίγο άουτ το δυνατό σουτ του Νταρίντα.

83′ Απομάκρυναν οι αμυντικοί του Άρη μετά το γύρισμα του Ντίας από δεξιά.

81′ Κίτρινη κάρτα στον Ζοάο Πέδρο.

80′ Λομόνακο αντί Μλάντεν και Τσιγγάρας αντί Πέρες.

79′ Σαβέριο αντί Σουλεϊμάνοφ και Ανσαριφάρντ αντί Μορόν.

78′ Φάουλ για τον Άρη από τα δεξιά.

77′ Ο Παναιτωλικός ψάχνει το ένα γκολ που θα του επιτρέψει να στείλει το ματς στην παράταση αλλά η αλήθεια είναι πως έχει απειλήσει ελάχιστα σήμερα.

72′ Ντίας αντί Σενγκέλια.

71′ Άστοχο το σουτ του Χουάνπι, έξω από την περιοχή.

65′ Άστοχη η κεφαλιά του Βέλεθ.

65‘ Κόρνερ για τον Άρη.

64′ Καλή στιγμή για τον Παναιτωλικό, έγινε το γύρισμα από δεξιά αλλά ο Κουέστα επενέβη.

61′ Χουάνπι αντί Φρ. Ντουάρτε και Ζοάο Πέδρο αντί Καρέλη.

60′ Φετφατζίδης αντί Γκαρθία.

58′ Κίτρινη κάρτα στον Σενγκέλια.

54′ Φάουλ για τον Άρη αρκετά μέτρα έξω από την περιοχή.

49′ Φάουλ λίγα μέτρα κάτω από τη σέντρα για τον Άρη.

46′ Πήγε να βγει τετ α τετ ο Σενγκέλια, πρόλαβε να ανακόψει την πορεία του ο Μπράμπετς.

Κύπελλο Ελλάδας – Τέλος 1ου Ημιχρόνου: Άρης Θεσσαλονίκης (0-0) Παναιτωλικός

45‘ Σπουδαία επέμβαση Τσάβες σε μακρινό σουτ του Σουλεϊμάνοφ!

41‘ Κίτρινη κάρτα στον Μαυρία

39‘ Πολύ άστοχο το βολέ του Γκαρθία μετά την εκτέλεση του κόρνερ

38‘ Μεγάλη επέμβαση Τσάβες σε τσίμπημα της μπάλας από τον Σαμόρα

33‘ Είναι αλήθεια πως το θέαμα εδώ και αρκετά λεπτά δεν διεκδικεί και δάφνες ποιότητας…

32‘ Πολύ άστοχο το μακρινό σουτ του Σαμόρα

30‘ Απομάκρυναν οι αμυντικοί του Παναιτωλικού

29‘ Φάουλ από τα αριστερά για τους Θεσσαλονικείς

26‘ Κίτρινη κάρτα στον Μπρ. Ντουάρτε για φάουλ

20‘ Κεφαλιά Καρέλη μετά από ωραία προσπάθεια και σέντρα του Μαυρία από τα δεξιά, εύκολα μάζεψε ο Κουέστα.

15‘ Κόρνερ για τον Άρη

8‘ Άστοχο το συρτό σουτ του Σουλεϊμάνοφ μέσα από την περιοχή, πρώτη καλή στιγμή.

5′ Σέντρα-σουτ Νταρίντα από τα αριστερά, άουτ η μπάλα

2′ Και νέο κόρνερ, που πέρασε και αυτό ανεκμετάλλευτο

2′ Νταρίντα και Σαμόρα είδαν τις προσπάθειές τους να σταματούν πάνω σε αμυντικούς.