Κύπελλο – Τέλος πρώτου ημιχρόνου: Παναιτωλικός (0-0) Πανιώνιος

Τέλος πρώτου ημιχρόνου στο Αγρίνιο με τον Παναιτωλικό και τον Πανιώνιο παρά τις φάσεις που δημιούργησαν να παραμένουν στο 0-0 σε ένα ματς το οποίο γίνεται κεκλεισμένων των θυρών.

Η κατοχή είναι στο 60%-40% υπέρ των γηπεδούχων.

45′ 1′ Κίτρινη ο Λυμπεράκης

37′ Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Μιμίτο αντί Ταχάρ

37′ Σουτ του Εμμανουηλίδη, κόντρα και κόρνερ για τον Πανιώνιο

34′ Ευκαιρία για τον Πανιώνιο. Κάθετη για τον Μασούρα, που έστειλε την μπάλα στην κλειστή γωνία του Κνετ, ο οποίος ήταν σε ετοιμότητα

32′ Καλή στιγμή για τον Παναιτωλικό. Κεφαλιά του Μπαΐροβιτς από καλή θέση, έπειτα από σέντρα του Κέβιν, στην αγκαλιά του Κότνικ η μπάλα

29′ Σουτ του Σταυρόπουλου μετά από κόρνερ, έφυγε μακριά από την εστία η μπάλα

21′ Σουτ του Μασούρα στην κίνηση με το αριστερό, έπειτα από σέντρα, δίπλα από το δεξί δοκάρι του Κνετ η μπάλα

21′ Επικίνδυνη επίθεση του Πανιωνίου, βγήκε και μπλόκαρε ο Κνετ προ του Εμμανουηλίδη

17′ Καλό σουτ του Μπαΐροβιτς λίγο έξω από την περιοχή, έφυγε δίπλα από το δεξί δοκάρι του Κότνικ η μπάλα

15′ Εκτέλεση φάουλ του Κέβιν, η μπάλα έφυγε δίπλα από την εστία του Κότνικ που έλεγχε την πορεία της

13′ Επίθεση του Πανιωνίου με καλές πρϋποθέσεις που σταματάει λόγω offside στον Αραμπούλι. Λανθασμένη απόφαση