SL: Μία νίκη και μία ήττα για τα Τμήματα Υποδομής του Παναιτωλικού

Η ομάδα Κ19 του Παναιτωλικού γνώρισε την ήττα με 2-0 στη εκτός έδρας αναμέτρηση με τον Ιωνικό. Το σκορ αδικεί την ομάδα μας που είχε καλή παρουσία, κατοχή μπάλας και ευκαιρίες.

Αγωνίστηκαν οι: Ραγιάς, Λαζαρίδης, Ζαβέρδας, Αναστασόπουλος, Παπανικόπουλος (63’ Καστανιώτης), Ντάβανος, Κουνάβας (85’ Κόκα), Δήμος, Νικολάου (85’ Σοφιανόπουλος), Παχής (63’ Τσουμάνης), Τρομπούκης.

Η ομάδα μας Κ17 νίκησε με 2-1 την Α.Ε.Λ. στο Emileon. Ήταν ανώτερη της αντιπάλου της και έχασε σημαντικές ευκαιρίες για εύκολη επικράτηση, ενώ τρεις φορές οι ποδοσφαιριστές της σημάδεψαν το δοκάρι. Στο 70’ ο Κοντούρης άνοιξε το σκορ για να ισοφαρίσει η Α.Ε.Λ. στο 88’. Στο 2ο λεπτό των καθυστερήσεων ο Μπρατσιώτης σημείωσε το νικητήριο γκολ.

Αγωνίστηκαν οι: Βλάμης , Κουτσουπιάς, Τρομπούκης, Μποκώρος , Καπνιάρης (60’ Μόκκας), Κοντούρης, Καβαλλάρης, Κυριαζής, Ελίζι (60’ Γαλιάτσος), Γιωτόπουλος, Μπρατσιώτης.