SL1 – Τέλος παιχνιδιού: Παναιτωλικός (1-1) Ατρόμητος Αθ.

89′ Μέσα ο Λιάβας, έξω ο Τζανακάκης

88′ Πιέζει ο Παναιτωλικός, ψάχνοντας και το δεύτερο γκολ

82′ Γκολλλλλ για τον Παναιτωλικό και 1-1 με τον Μπαρμπόσα

78′ Φωνάζουν για πέναλτι στον Αραγίμπι οι γηπεδούχοι

Μέσα ο Νάτσος, έξω ο Χαρίσης

Μέσα ο Μεντόζα, έξω ο Κωνσταντόπουλος

75′ Κίτρινη κάρτα στον Αρσούρα

74′ Συνεχίζουν την πίεση οι Αγρινιώτες

69′ Επικίνδυνη κεφαλιά του Γούτα, κόρνερ για τον Ατρόμητο

Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο: Μέσα οι Εντομβονγί και Ραμπέγιο, έξω οι Μάτιτς και Αγκάγιεφ

65′ Απευθείας κόκκινη στον Μουνίθ για σκληρό μαρκάρισμα!

62′ Αλλαγή για τον Παναιτωλικό: Μέσα ο Αζάντι, έξω ο Μάζουρεκ

60′ Πιέζει ο Παναιτωλικός να ισοφαρίσει

58′ Λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Μανδά η κεφαλιά του Ντίας

54′ Γκολλλλ για τον Ατρόμητο! Το τρομερό σουτ του Χουάν Μουνίθ εκτός περιοχής, προσγειώνεται στα δίχτυα του Κνετ.

50′ Κίτρινη κάρτα στον Μουνίθ για διαμαρτυρία

SL1 – Τέλος πρώτου ημιχρόνου: Παναιτωλικός (0-0) Ατρόμητος Αθ.

Το δυνατό γύρισμα του Αγκάγιεφ, πέρασε από όλους όσους βρίσκονταν στην μικρή περιοχή.

45+ Τρομερή ευκαιρία για τον Ατρόμητο!

44′ Η εκτέλεση του Αραγίμπι βρίσκει στο τείχος και καταλήγει κόρνερ

Ο Ντίας έφυγε ξανά στην πλάτη της άμυνας των φιλοξενούμενων, ο Γούτας άπλωσε το πόδι του και τον χτύπησε στο πρόσωπο, με αποτέλεσμα να δεχθεί κίτρινη κάρτα.

40′ Ο Ντίας φεύγει στην πλάτη άμυνας του Ατρομπήτου, όμως με την πίεση του Στρούγγη χάνει την μπάλα

35′ Δυσκολία του Παναιτωλικού να επιτεθεί στην οργανωμένη άμυνα του Ατρομήτου

28′ Μετά από κόρνερ, οι αμυντικοί των φιλοξενούμενων δεν μπόρεσαν να διώξουν την μπάλα, όμως το γυριστό σουτ του Τσότσαλιτς κατέληξε στην αγκαλιά του Μανδά.

26′ Δεύτερη καλή στιγμή στο ματς για τους Περιστεριώτες, με το σουτ του Γκάλο εντός μεγάλης περιοχής να βρίσκει στα σώματα.

25′ Συνεχίζουν να έχουν το πάνω χέρι οι φιλοξενούμενοι που μοιάζει πιο ικανοί να πετύχουν κάποιο τέρμα, την δεδομένη χρονική στιγμή.

20′ Ο Ατρόμητος έχει πάρει μέτρα στο γήπεδο και προσπαθεί να επιβάλλει τον ρυθμό του

16΄ Δυνατό σουτ του Γκάλο, λίγο έξω από το δοκάρι του Κνετ

10′ Παρατηρήσεις από τον Τραϊανό Δέλλα στον Μάζουρεκ μετά από… τραβηγμένο σουτ

8′ Με κεφαλιά από το ύψος του πέναλτι, ο Μάτιτς λίγο έλειψε να ανοίξει το σκορ!

6′ Μικρή διακοπή στο ματς, στο έδαφος ο Μουνίθ

4′ Ο Παναιτωλικός πιέζει λίγο περισσότερο στα πρώτα λεπτά