SL1 – Τέλος πρώτου ημιχρόνου: Ατρόμητος Αθηνών (1-1) Παναιτωλικός

Τέλος του πρώτου ημιχρόνου, Ατρόμητος και Παναιτωλικός στο 1-1. Στο 18′ προηγήθηκαν οι γηπεδούχοι με απευθείας εκτέλεση φάουλ του Γκάλο, στο 35′ απάντησαν οι Αγρινιώτες με κεφαλιά του Μουνιέ.

42′ Καλή στιγμή για τον Παναιτωλικό. Σουτ του Ρόσα από το ύψος της περιοχής, η μπάλα βρήκε στο πόδι του Ρισβάνη και κατέληξε κόρνερ.

38′ Σουτ του Μπαΐροβιτς μέσα από την περιοχή, μπλόκαρε εύκολα ο Μανδάς.

37′ Σουτ του Ρόσα, η μπάλα στο κεφάλι του Γούτα και κατέληξε κόρνερ για τον Παναιτωλικό.

36′ Κόρνερ για τον Ατρόμητο.

35′ Γκολ για τον Παναιτωλικό! Σέντρα του Τζανακάκη από δεξιά, κεφαλιά του Μουνιέ μέσα από την περιοχή και η μπάλα στα δίχτυα του Μανδά.

29′ Κίτρινη κάρτα στον Ντάλσιο.

26′ Πρώτη -αναγκαστική- αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Παρράς αντικαθιστά τον Κέβιν, ο οποίος τραυματίστηκε σοβαρά και δεν μπορεί να συνεχίσει.

18′ Γκολ για τον Ατρόμητο! Καταπληκτική εκτέλεση φάουλ του Γκάλο, άφησε άγαλμα τον Φερνάντεθ για το 1-0.

17′ Κίτρινη κάρτα στον Μπαΐροβιτς.

16′ Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Γκάλο, η μπάλα βρήκε στο χέρι του Μπαΐροβιτς. Νέο φάουλ για τον Ατρόμητο, αυτή τη φορά στο ημικύκλιο της περιοχής.

13′ Κόρνερ για τον Ατρόμητο.

12′ Κίτρινη κάρτα στον Ντίας.

11′ Κίτρινη κάρτα στον Ραμπέλο.

8′ Σουτ του Ντουάρτε, μπλόκαρε ο Μανδάς.