SL1 – Τέλος πρώτου ημιχρόνου: Παναιτωλικός (0-1) Ολυμπιακός

43′ Κίτρινη στον Μπρούμα που πάτησε τον Μάζουρεκ σε διεκδίκηση της μπάλας

35′ Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Ο Μασούρας υποδέχθηκε την μπάλα μέσα στην περιοχή μετά από ωραία μπαλιά του Ντρέγκερ, αλλά πλάσαρε πάνω στον Κνετ, που πρόλαβε να του κλείσει το πεδίο.

32′ Πολύ άστοχο σουτ του Καμαρά εκτός περιοχής

28′ Κίνηση του Ρέαμπτσιουκ από τα αριστερά και γύρισμα, με τον Μπρούμα να μπαίνει στη φάση, αλλά ο Κνετ τον πρόλαβε και μπλόκαρε.

28′ Μακρινό σουτ του Ταχάρ, μπλόκαρε ο Τζολάκης

22′ Δυνατό σουτ του Καμαρά, η μπάλα λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Κνετ.

16′ Κακό-άστοχο τελείωμα του Σισέ σε γέμισμα του Φορτούνη από στημένη φάση

15′ Κίτρινη ο Αζάντι

14′ Ωραία μπαλιά του Μάζουρεκ για τον Αριγίμπι, αλλά ο δεύτερος δεν έκανε καλό κοντρόλ, ευρισκόμενος σε πλεονεκτική θέση.

10′ Εκτέλεσε ο Φορτούνης, η μπάλα στο τείχος

10′ Κερδισμένο φάουλ για τον Ολυμπιακό κοντά στο ημικύκλιο και σε καλή θέση για απευθείας εκτέλεση

4′ ΓΚΟΛ ο Ολυμπιακός, 0-1! Ωραία μπαλιά του Σισέ για τον Ντρέγκερ, που γύρισε για τον Φορτούνη, ο οποίος εκτέλεσε με το αριστερό. Στην πρώτη της τελική ανοίγει το σκορ η ομάδα του Μαρτίνς.

2′ Πρώτη τελική στο ματς και είναι για τον Παναιτωλικό. Ο Μάζουρεκ ελίχθηκε ωραία από τα αριστερά και μπούκαρε στην αντίπαλη περιοχή, αλλά ο Τζολάκης μπλόκαρε μετά το γύρισμά του. Τα χάλασε στο τέλος ο άσος των γηπεδούχων