Super League – Παναιτωλικός: Έχασε η Κ19

Την ήττα γνώρισε στην 22η Αγωνιστική του Πρωταθλήματος Υποδομής Κ19 της Super League ο Παναιτωλικός από τον Ατρόμητο Αθηνών με 2-1 στο Αγρίνιο, σε μια αναμέτρηση που η ομάδα μας είχε αρκετές απουσίες, αλλά και ευκαιρίες για θετικό αποτέλεσμα.

Ο Ατρόμητος προηγήθηκε στο 37’ και ο Παναιτωλικός ισοφάρισε στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου με σουτ του Γιωτόπουλου.

Στο 75’ οι φιλοξενούμενοι πέτυχαν δεύτερο γκολ και διατήρησαν το προβάδισμα έως το τέλος, παρότι δημιουργήθηκαν σημαντικές ευκαιρίες. Στην καθυστερήσεις η ομάδα μας έφτασε κοντά στην ισοφάριση με τον Μόκκα.

Αγωνίστηκαν οι: Ριζόπουλος, Γαλιάτσος, Σκούρτης, Μάνος, Βλαχοδήμος (82’ Τζημολάκας), Μόκκας, Νικολάου, Εσκετζής (82’ Σκένδρος), Γιωτόπουλος (85’ Τσιριμώκος), Κεχαγιάς (65’ Γκόλιας), Κακιώνης.