Super League U19: Νίκησε τον Ο.Φ.Η. και τερμάτισε στην 7η θέση ο Παναιτωλικός

Ο Παναιτωλικός έκανε μια καλή εμφάνιση και πήρε τη νίκη επί του Ο.Φ.Η.

Ο Παναιτωλικός κατάφερε να επικρατήσει με 3-2 του Ο.Φ.Η., στην τελευταία αγωνιστική της Super League U19.

Η ομάδα του Αγρινίου άνοιξε το σκορ στο 31ο λεπτό με τον Μορφάκη, ενώ η ισοφάριση για τον Ο.Φ.Η. ήρθε με αυτογκόλ στο 56ο λεπτό.

Ο Καβαλλάρης έδωσε ξανά το προβάδισμα στην ομάδα του στο 69ο λεπτό, ωστόσο ο ίδιος πέτυχε και το 3-1 στο 89′.

Το τελικό 3-2 ήρθε στις καθυστερήσεις για τον Ο.Φ.Η., με το τελικό σφύριγμα να μην αλλάζει το αποτέλεσμα. (Αναμένεται ο σκόρερ)

Η σύνθεση του Παναιτωλικού: Ραγιάς, Ζαβέρδας, Μάνος, Κουνάβας (75′ Γεωργαλης), Μπαρλαγιάννης (46′ Σκούρτης), Κοντούρης, Νικολάου, Παχής, Καβαλλάρης (85′ Λέσι), Ταράσης (75 Τσουμάνης), Μορφάκης (55′ Ράδος)