Κύπελλο – Τέλος παράτασης: Πανιώνιος (1-1) Παναιτωλικός

Τέλος στο ματς! Ο Πανιώνιος καταφέρνει να ισοφαρίσει στο 119′ το τέρμα που είχε πετύχει ο Παναιτωλικός από το 116′ και έτσι παίρνει τεράστια πρόκριση στους «8» του Κυπέλλου Ελλάδας!

122′ Ευκαιρία για τον Πανιώνιο. Ο Ντομίνγκεζ κατεβάζει την μπάλα μέσα στην μεγάλη περιοχή του Παναιτωλικού, επιχειρεί το σουτ, το οποίο καταλήγει άουτ.

119′ ΓΚΟΛ! Ισοφαρίζει ο Πανιώνιος σε 1-1! Ο Ντομίνγκεζ πιάνει την κεφαλιά από το ύψος του πέναλτι, ύστερα από εκτέλεση φάουλ, με την μπάλα να καταλήγει στα δίχτυα.

116′ ΓΚΟΛ! 1-0 ο Παναιτωλικός! Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μπαΐροπβιτς, ο οποίος στέλνει την μπάλα στο δεξί παραθυράκι του Κότνικ!

115′ Φάουλ σε πολύ καλή θέση για τον Παναιτωλικό. Στο ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής.

111′ Ακυρώνεται γκολ του Πανιωνίου. Ύστερα από εκτέλεση κόρνερ, η μπάλα καταλήγει στα δίχτυα με κεφαλιά, όμως έχει προηγηθεί φάουλ του Ντομίνγκεζ.

111′ Αλλαγή για Πανιώνιο: Mέσα ο Γρίβας, έξω ο Μιλόγεβιτς

98′ Αντεπίθεση για τον Παναιτωλικό, η μπάλα φτάνει στον Μπαΐροβιτς, ο οποίος κάνει το διαγώνιο σουτ. Μπλοκάρει ο Κότνικ μετά από κόντρα.

97′ Αλλαγή για τον Παναιτωλικό: Ο Φυτόπουλος στη θέση του Ρόσα.

95′ Ακυρώνεται ως οφσάιντ τέρμα του Μπαΐροβιτς.

92′ Ευκαιρία για τον Πανιώνιο. Ο Εμμανουηλίδης κάνει το «τακουνάκι» (ύστερα από γύρισμα του Τσιλούλη) στο ύψος της μικρής περιοχής του Παναιτωλικού, με τον Κνετ να μπλοκάρει.