SL1 – Τέλος παιχνιδιού: Ατρόμητος Αθ. (2-0) Παναιτωλικός

ΤΕΛΟΣ ΑΓΩΝΑ. Ο Ατρόμητος με τα δύο γκολ του Μανούσου, επικράτησε 2-0 του Παναιτωλικού. Χρειάστηκε η βοήθεια του VAR τόσο για το 1-0, όσο και για το γκολ του Μοράρ, που δεν μέτρησε στο 71΄. Πρώτη νίκη για τους Περιστεριώτες, χωρίς βαθμό ακόμα η ομάδα του Αγρινίου.

90+10′ Φάουλ του Μάντσον άουτ η μπάλα.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 21:01:38

Παίρνει πίσω την αποβολή του Μαλή, ο Βρέσκας και δείχνει κόκκινη στον Γιοβάνοβιτς μετά από δεύτερη κίτρινη.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 21:00:17

90+6′ Αποβολή για τον Μαλή, με δεύτερη κίτρινη.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 20:57:14

90+3′ Σουτ του Χαρίση, ο Κνετ βρίσκει ελάχιστα την μπάλα, δεν το βλέπει ο διαιτητής.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 20:55:17

90+2′ Σουτ του Κατράνη άουτ.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 20:54:08

89′ Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Σουτ του Γούτα στα σώματα.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 20:51:00

89′ Κίτρινη για τον Μπιαϊby Κώστας Μιαούλης

September 28, 20:49:40

Βαθιά μπαλιά από την άμυνα, ο Γιακουμάκης πηδώντας για κεφαλιά, τράβηξε πάνω του δύο παίκτες, έμεινε το κενό και ο Μανούσος από τον αριστερό διάδρομο νικά τον Κνετ στην κλειστή γωνία και κάνει το 2-0.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 20:49:24

87′ ΓΚΟΟΟΛ ο Μανούσος με αριστερό σουτ.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 20:47:40

86′ Κίτρινη στον Μαλή, για φάουλ στον Γιακουμάκη. Μαρκάρισμα για κόκκινη κανονικά.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 20:47:05

85′ Η κεφαλιά προς τα πίσω, ο Μανδάς μπλόκαρε σταθερά.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 20:45:55

84′ Ο Γιακουμάκης αντί του Νταβιώτη.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 20:45:07

83′ Κίτρινη στον Κατράνη και στον Αριγίμπι.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 20:44:29

79′ Ανδρούτσος αντί του Ούμπιντεςby Κώστας Μιαούλης

September 28, 20:40:04

Αποβολή για βοηθό του Λουίς Κάστρο και κίτρινη στον Γιάννη Αγγελόπουλο.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 20:38:41

Οφσάιντ δίνει, αλλά ίσως να το πράττει όχι για τον Μοράρ, αλλά για την συμμετοχή του Γιοβάνοβιτς στη φάση.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 20:38:02

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΦΑΣΗ, ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΡΙΑΚΗ, για το αν καλύπτεται ο Μοράρ, την ώρα που η μπάλα φεύγει από τα πόδια του Ντάλτσιο.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 20:36:43

Πηγαίνει ο ίδιος ο Βρέσκας να δει τη φάση!by Κώστας Μιαούλης

September 28, 20:34:46

ΕΛΕΓΧΟΣ VARby Κώστας Μιαούλης

September 28, 20:32:52

71′ Ο Ντάλτσιο βγάζει σέντρα ο Μοράρ σκοράρει από κοντά, αλλά η σημαία είναι σηκωμένη.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 20:32:23

70′ Κίτρινη ο Ρισβάνης για μαρκάρισμα πάνω στον Ρομάν.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 20:31:31

69′ Εκτέλεση φάουλ του Μοράρ, μπλόκαρε ο Μανδάς.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 20:30:19

65′ Κόρνερ για τον Παναιτωλικό.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 20:26:21

63′ Μάντσον αντί Φάρλεϊ Ρόσα.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 20:24:33

61′ Ρομάν αντί Ντίας.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 20:22:50

61′ Το 1-0 για τον Ατρόμητο παραμένει, μετά τις τρεις μεγάλες ευκαιρίες στο ξεκίνημα του β’ μέρους, ο ρυθμός έπεσε.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 20:22:37

53′ Κόρνερ για τον Ατρόμητο.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 20:13:48

52′ Νέα ευκαιρία για τον Παναιτωλικό με τον Μοράρ.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 20:13:28

51′ Ο Ντάλτσιο αστοχεί μέσα από την περιοχή.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 20:12:32

50′ Κόρνερ για τον Ατρόμητο.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 20:10:42

48′ ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ: Ο Κατράνης κόβει την μπάλα στην μικρή περιοχή για τον Μανούσο που με προβολή αστοχεί από κοντά.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 20:10:13

47′ Γύρισμα του Κατράνη στον Μανούσο, ο σκόρερ κάνει φάουλ στον Κνετ.by Κώστας Μιαούλης

45+2′ ΤΕΛΟΣ Α’ ΜΕΡΟΥΣ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ- ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1-0 (1′ Μανούσος). Ο Ατρόμητος είχε και δοκάρι στο 19′ με τον Γούτα.

45+2′ Μπαλιά του Ντάλσιο για τον Μοράρ, δεν είναι η κατάλληλη.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 19:48:59

45+1′ Κίτρινη στον Μπαένα.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 19:48:12

45′ Δύο λεπτά έξτρα χρόνος.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 19:46:52

40′ Γύρισμα του Ούμπιντες, για τον Χαρίση στο πρώτο δοκάρι, δεν μπορεί να κάνει ο χαφ του Ατρόμητου, την επαφή με την μπάλα όπως θα ήθελε.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 19:42:17

37′ Ο Μανούσος κάνει φάουλ στον Λουσέρο.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 19:38:19

35′ Σέντρα του Ντίας από δεξιά άστοχη.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 19:36:43

34′ Σουτ του Ούμπιντες, κόντρα και κόρνερ.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 19:35:26

30′ Σέντρα του Σανιά, βγαίνει και μπλοκάρει ο Μανδάς.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 19:31:33

29′ Ο Ατρόμητος έχει παραχωρήσει πλήρως την πρωτοβουλία των κινήσεων στον Παναιτωλικό που πάντως δείχνει ακίνδυνος.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 19:30:42

26′ Γύρισμα του Σανιά, διώχνει ο Ρισβάνης.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 19:27:28

22′ Επιθετικό φάουλ ο Ντίας.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 19:22:57

Ο Γούτας με κεφαλιά μετά την εκτέλεση κόρνερ θα σημαδέψει το οριζόντιο δοκάρι.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 19:21:33

ΔΟΚΑΡΙ Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣby Κώστας Μιαούλης

September 28, 19:20:38

19′ Κόρνερ για τον Ατρόμητο.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 19:20:21

18′ Οι Αγρινιώτες έχουν μια ανούσια κατοχή, ο Ατρόμητος έχει δώσει χώρο στον αντίπαλό του.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 19:19:56

16′ Έχει ισορροπήσει κάπως το ματς ο Παναιτωλικός.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 19:17:48

14′ Επικίνδυνη η εκτέλεση του Μπάλμπι, περνάει έξω από την εστία του Μανδά.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 19:15:47

14′ Φάουλ του Κατράνη στον Ντίας.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 19:15:05

13΄Δυνατή σέντρα του Αριγίμπι για τον Ντίας.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 19:14:18

11′ Φάουλ για τον Παναιτωλικό.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 19:12:36

8′ Σουτ του Ντάλτσιο, μπλοκάρει ο Μανδάς.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 19:09:37

7′ Κόρνερ για τον Παναιτωλικό.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 19:08:50

7′ Από το 2ο λεπτό και αφού το τέρμα του Μανούσου εξετάστηκε από το VAR, ο Ατρόμητος προηγείται 1-0.by Κώστας Μιαούλης

September 28, 19:08:31

5′ Ήταν εξαιρετική η πάσα του Ούμπιντες στην πλάτη της άμυνας για τον Μανούσο. Κόρνερ για τον Ατρόμητο τώρα.by Κώστας Μιαούλης