SL1 – Τέλος πρώτου ημιχρόνου: Παναιτωλικός (0-0) Πανιώνιος

Τέλος του πρώτου ημιχρόνου. Ο Παναιτωλικός διατήρησε τον έλεγχο του παιχνιδιού και δημιούργησε τις ευκαιρίες, όμως δεν κατάφερε να διασπάσει την ισχυρή άμυνα του Πανιωνίου., με το 0-0 να διατηρείται έπειτα από 45 λεπτά.

45′ Νέα τεράστια ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Κεφαλιά του Ρόσα γυρίζει στον Ντάουντα, ο οποίος πλασάρει από κοντά, όμως ο Κότνικ επεμβαίνει ξανά και απομακρύνει τον κίνδυνο

42′ Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Σουτ του Μουνιέ διώχνει ο Κότνικ. Η μπάλα κατευθύνθηκε προς το τέρμα, όμως ο Σαραμαντάς απομάκρυνε σωτήρια, πάνω στη γραμμή.

40′ Κεφαλιά του Ντίας, μπλόκαρε ο Κότνικ

39′ Κίτρινη κάρτα στον Σαραμαντά για μαρκάρισμα στον Μουνιέ.

37′ Εκτελεί το φάουλ ο Ρόσα, στα χέρια του Κότνικ η μπάλα.

36′ Κίτρινη κάρτα στον Ρόσα επειδή βιάστηκε να εκτελέσει φάουλ. Διαμαρτυρίες από τους γηπεδούχους.

29′ Νέα καλή στιγμή για τον Παναιτωλικό, με σουτ του Λιάβα από δεξιά να φεύγει έξω από τα δοκάρια του Κότνικ .

26′ Σουτ του Ντάλσιο, διώχνει σε κόρνερ ο Κότνικ.

26′ Γύρισμα του Ρόσα, η μπάλα περνάει και από τον Κότνικ, όμως πέρασε άουτ

23΄ Σουτ του Ντάλσιο κόντραρε στον Οικονομίδη και μπλόκαρε σταθερά ο Κότνικ

21′ Σέντρα-σουτ του Ντίας στα χέρια του Κότνικ

19′ Εκτέλεση φάουλ από τον Γρίβα, άουτ η μπάλα

18′ Κεφαλιά του Ντομίνγκεζ, πέρασε άουτ

13′ Γύρισμα του Ρόσα, στην αγκαλιά του Κότνικ η μπάλα

6′ Καλή στιγμή για τον Πανιώνιο. Σουτ του Εμμανουηλίδη, μπλοκάρει ο Κνετ.

3′ Μακρινή εκτέλεση φάουλ από τον Γρίβα, μπλοκάρει εύκολα ο Κνετ